Головна » Файли » Методична скарбниця КЗ СЗШ№44 » З досвіду роботи вчителів

Бути екологічно грамотним, щоб бути здоровим (2017)
31.10.2017, 11:40

Нашій школі – 25 років. Вона – ровесниця незалежної України. Всі ці роки головним своїм завданням педагогічний колектив школи вважав збереження, зміцнення та примноження здоров’я учнів і усіх учасників навчально-виховного процесу. Девіз школи «Здоров’я дитини сьогодні – успіх України завтра і в майбутньому».

Впевнені, що здоров’язбережувальна компетентність учнів є однією з ключових для української системи  шкільної освіти. Вона передбачає дбайливе ставлення до свого здоров’я і здоров’я інших як найвищої цінності, постійне впровадження в життя принципу «Здорове життя – здорова нація». У концепції Нової української школи ця компетентність звучить так: «Екологічна грамотність і здорове  життя» і передбачає уміння розумно та раціонально користуватися природними ресурсами в рамках сталого розвитку, усвідомлення ролі навколишнього середовища для життя і здоров’я людини, здатність і бажання дотримуватися здорового способу життя. 

Компетентгість «Екологічна грамотність і здорове  життя» - здатність особистості комплексно застосовувати загальнонавчальні вміння та знання з предметів для проектування та організації екологічно безпечної діяльності, збереження здоров’я людини і безпеки її життя.

 
Категорія: З досвіду роботи вчителів | Додав: umni4ka
Переглядів: 97 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]