Головна » Архив новостей

У Національній доктрині розвитку освіти зазначено, що «в Україні має забезпечуватися прискорений, випереджальний, інноваційний розвиток освіти, а також повинні створюватися умови для розвитку, самоствердження та самореалізації особистості протягом життя». Сучасні демократичні процеси в Україні визначають зміни у меті, завданнях і методах роботи будь-яких навчальних закладів. Діяльність педагогів все більше орієнтується на відродження національ­ної гідності, якісну роботу з питань освіченості учнів на рівні кращих світових стандартів, виховання їх активної життєвої позиції.

Оскільки традиційні форми організації навчального процесу, що засновані на передаванні знань від учителя до учня, не можуть цьому сприяти, то виникла гостра необхідність змінити традиційну систему навчання на кардиналь­но нову, в основі якої лежала би компетентнісна парадигма. Педагоги звертають увагу на «навич ... Читати далі »

Переглядів: 659 | Додав: umni4ka | Дата: 14.09.2015 | Коментарі (0)

  "...Бо хто за що, а ми за незалежність.
   Отож нам так і важко через те"
                                                            Ліна Костенко

Вітаю усіх з Днем Незалежності України!

В цей нелегкий для усіх нас час хочу перш за все побажати миру на нашій, Богом даній, землі! Злагоди, щастя, здійснення всіх ваших мрій і, обов'язково, любові до України! 
Слава Україні!
Слава нашим героям, всім тим хто боровся чи бореться відстоюючи Незалежність нашої Батьківщини! 

Переглядів: 1102 | Додав: umni4ka | Дата: 24.08.2015 | Коментарі (0)

2015-2016 навчальний рік в школах розпочнеться Першим уроком, який буде присвячений патріотичному вихованню школярів та відповідатиме принципамКонцепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, що затверджена наказом МОН № 641 від 16 червня 2015 р.

Конкретну тему такого уроку навчальні заклади визначають самостійно з урахуванням вікових особливостей учнів.

 Деталі дивіться у листі МОН

Корисні інформаційні посилання до Першого уроку:

Сайт ДОІППО: http://doi ... Читати далі »

Переглядів: 421 | Додав: umni4ka | Дата: 16.08.2015 | Коментарі (0)

Уважаемые коллеги! 

Вот и подошел к концу очередной учебный год. Для кого-то он был насыщенным, для кого-то трудным, для кого-то незабываемым. Всех поздравляю с окончанием учебного года, за наше мужество, терпение. Всем удачи!!!!!

Однако каникулы пройдут быстро, и мы снова войдем в класс, где нас будут ждать (а может и не очень), наши ученики, ради которых мы готовы не спать ночами, не обращать внимания на недуги, забывать о своих родных детях и учить-учить уму-разуму.

Очередной учебный год завершён. Начнётся новый. Произойдёт обновление творческого коллектива, появятся новые люди, а вместе с ними и новые идеи.

Поздравляю всех с окончанием учебного года, желаю вам отл ... Читати далі »

Переглядів: 1906 | Додав: umni4ka | Дата: 01.06.2015 | Коментарі (0)

Міністерство освіти і науки України (лист від 16.06.2014 №1/9-318 «Про тему Першого уроку в 2014/2015 навчальному році» ) рекомендує розпочати 1 вересня 2014 новий навчальний рік Першим уроком на тему «Україна – єдина країна».

Відповідно до листа МОН України перший урок нового навчального року має стати поштовхом до подальшої роботи з об'єднання учнів, педагогів, батьків довкола спільної цінності - територіальної цілісності держави, згуртованості суспільства, розв'язання проблем шляхом діалогу, пошуку загальнаціонального консенсусу. Важливо донести до учнів, що наявність у громадян різних поглядів з тих чи інших питань є природним станом громадянського суспільства. При цьому непорушними є державний суверенітет, незалежність, територіальна цілісність і демократичні засади державного устрою.

Детальніше тут:  ... Читати далі »

Переглядів: 1146 | Додав: umni4ka | Дата: 21.07.2014

Міністерством освіти і науки надано методичні рекомендації щодо організації навчально-виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладах і вивчення базових дисциплін в 2014/2015 навчальному році.

Докладніше: Лист Міністерства № 1/9-343 від 01.07.2014 "Про організацію навчально-виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладів і вивчення базових дисциплін в основній школі" (PDF 125 c.)

Переглядів: 423 | Додав: umni4ka | Дата: 19.07.2014

Відповідно до статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту» структуру навчального року встановлюють загальноосвітні навчальні заклади за погодженням із місцевими органами управління освітою.

Міністерство освіти і науки України рекомендує навчальні заняття організувати за семестровою системою (лист МОН від 11.06.2014 р. № 1/9-303):

- І семестр – з 1 вересня до 26 (27 для шкіл, які працюють за шестиденним робочим тижнем) грудня;

- ІІ семестр – з 12 січня до 29 (30) травня.

Канікули рекомендовано провести в такі терміни:

- осінні з 27 жовтня до 2 листопада;

- зимові з 29 грудня до 11 січня;

- весняні з 23 до 29 березня.

Як передбачено статтею 34 Закону України «Про загальну середню освіту», навчальний рік закінчується проведення ... Читати далі »

Переглядів: 512 | Додав: umni4ka | Дата: 17.06.2014

Прес-конференція керівництва МОН щодо діяльності за 100 днів роботи та реформування освітньої галузі (10.06.2014)

 

Переглядів: 644 | Додав: umni4ka | Дата: 11.06.2014 | Коментарі (0)

Після широкого громадського обговорення затверджено зміни до Типових навчальних планів для 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Причому, затверджено лише ті зміни, що були підтримані педагогами, учнями та батьківською громадою.

Йдеться про відміну обов’язкового вивчення другої іноземної мови починаючи з 5-го класу в тих школах, де для цього поки що немає умов (відсутність вчителя тощо). Водночас для навчальних закладів, де є відповідне кадрове та навчально-методичне забезпечення, а головне – бажання учнів та їхніх батьків, розроблено варіант Типових навчальних планів, який дозволяє вивчати дві іноземні мови. Години, які планувалися для вивчення другої іноземної мови, школа може спрямувати на посилення вивчення інших предметів та запровадження курсів.

Також розроблено варіант Типових навчальних планів, що передбачають вивчення мови національної меншини: болгарської, ... Читати далі »

Переглядів: 790 | Додав: umni4ka | Дата: 11.06.2014

На сайті створений розділ  "Відеотека".

Тут ви зможете в мйбутньому переглянути відеоуроки, майстер-класи, навчальне, пізнавальне або просто цікаве відео.

Вас вітає з початком навчального року педколектив школи №44 м. Дніпродзержинська!!!

Переглядів: 1015 | Додав: umni4ka | Дата: 21.08.2012

« 1 2 3 4 5 6 7 »