It's me

Вітаю Вас на моєму сайті!

Болдирева Світлана Володимирівна -

  • заступник директора з навчально-виховної роботи СЗШ №44 м. Дніпродзержнська,
  • вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист,
  • педагогічний стаж роботи – 34 роки, стаж керівної роботи – 28 років,
  • нагороджена почесним знаком «Відмінник освіти України», Почесною Грамотою МОН України.

Сайт "Майстер-клас" створений з метою сприяння розвитку педагогічної творчості, передачі авторського досвіду з різних проблем педагогіки і психології, проведення експериментальної роботи. На Майстер-класі вчителі можуть ознайомитись з досвідом роботи педагогів області, вивчити і впровадити у практику роботи інтерактивні методи навчання.

Учителі-предметники можуть знайти тут необхідну для роботи інформацію: методичні рекомендації, дидактичний матеріал, розповіді про цікавий досвід колег. Усе це допоможе збагнути особливості нових навчальних програм і підручників нового покоління, зорієнтуватись у потоці педагогічних інновацій, підготувати сучасні й цікаві уроки, організувати корисні позакласні заходи.

За роки роботи  накопичилося багато цікавого матеріалу (та й не дуже), який міг би бути корисний і іншим людям. В папки це все вже не вміщується, а викидати жаль. Час швидко плине - багато змін в документації, застаріла інформація. Тож в допомогу собі була спроба систематизації і оновлення. Можливо, деякі матеріали були б корисні молодим заступникам директора, деякі - вчителям моєї школи як інструктивні матеріали. А ще хотілося створити скарбничку цікавого, що я зустрічала в Інтернеті, включаючи і роздуми про життя:))

Представлені матеріали -  роки роботи на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи, тобто завуча. 

Деякі файли (методичні рекомендації, планування, цитати, розробки уроків, нормативно-правова база) і інформація, які знаходяться на сайті, були знайдені в мережі Інтернет, як такі, що вільно поширювались. Я не претендую на авторство всіх матеріалів. Якщо Ви є правовласником викладеного матеріалу або іншої інформації, і умови на яких вона представлена на нашому сайті не відповідають дійсності, прохання терміново повідомити за адресою: umni4ka@hotmail.com.

 

Сподіваюся, матеріали, які я пропоную Вам для вільного скачування, будуть Вам корисні у Вашій практиці.

Вільне розповсюдження матеріалів вітається за умов повного указання автора та джерела.