It's me

Вітаю Всіх на сторінках блогу "МАЙСТЕР-КЛАС" !

Автор блогу Болдирева Світлана Володимирівна -

  • заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу "Середня загальноосвітня школа №44" Кам'янської міської ради,
  • вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист,
  • педагогічний стаж роботи – 36 років, стаж керівної роботи – 30 років,
  • нагороджена почесним знаком «Відмінник освіти України», Почесною Грамотою МОН України.

Метою даного блогу є спілкування з колегами-однодумцями для збагачення новими ідеями та прийомами,  сприяння розвитку педагогічної творчості, передачі авторського досвіду з різних проблем педагогіки і психології, проведення експериментальної роботи.

Це – мій робочий куточок, віртуальний методичний кабінет заступника директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №44» Кам'янської міської ради, – центр педагогічної майстерності вчителів школи, науково-практичний центр, який організовує роботу педагогічної та методичної ради, школи педагогічної майстерності, психолого-педагогічного семінару, педагогічних та науково-практичних конференцій, конкурсів професійної майстерності.

На "Майстер-класі" вчителі-предметники можуть ознайомитись з досвідом роботи педагогів школи, знайти тут необхідну для роботи інформацію: методичні рекомендації, дидактичний матеріал, розповіді про цікавий досвід колег. Усе це допоможе збагнути особливості нових навчальних програм і підручників нового покоління, зорієнтуватись у потоці педагогічних інновацій, підготувати сучасні й цікаві уроки, організувати корисні позакласні заходи. Створено і постійно поновлюється банк методичних матеріалів відкритих уроків, виховних заходів. Цього року методичний кабінет поповнився матеріалами: тематичними розробками вчителів, розробками компетентнісно-зорієнтованих уроків, доповідями на засіданнях МО, матеріалами, зібраними під час проведення семінарів, атестації.

Даний блог стане в нагоді молодим заступникам директора,  вчителям школи як методичний інструментарій.

Деякі файли (методичні рекомендації, планування, цитати, розробки уроків, нормативно-правова база) і інформація, які знаходяться на сайті, були знайдені в мережі Інтернет, як такі, що вільно поширювались. Я не претендую на авторство всіх матеріалів. Якщо Ви є правовласником викладеного матеріалу або іншої інформації  і умови, на яких вона представлена на нашому сайті не відповідають дійсності, прохання терміново повідомити за адресою:

e-mail: umni4ka@hotmail.com
e-mail: s.umni4ka@gmail.com

Сподіваюся, матеріали, які я пропоную Вам для вільного скачування, будуть Вам корисні у Вашій практиці.

Залишайте відгуки та пропозиції на сторінках Гостьової книги, відправляйте особисті повідомлення за Формою, спілкуйтесь у Міні-чаті чи коментуйте пости.

Отже, запрошую до співпраці!