Головна » 2017 » Листопад » 18 » До гарного уроку вчитель готується все життя
23:01
До гарного уроку вчитель готується все життя

Вчитися, вчитися, вчитися… Педагогічна діяльність подібна до мозаїки - образ складається з шматочків, кожен з яких необхідно підібрати по кольору, формі, розміру. Праця кропітка, трудомістка: не завжди частинки співпадають. Іноді доводиться все перекладати по - новому.

Вдосконалюватися, на мою думку, потрібно все життя. Ми, педагоги-практики, найчастіше орієнтуємося на свій досвід. І тому для нас величезний інтерес представляє наука. І чим більше пізнаєш, тим більше розумієш, скільки ще корисного можна почерпнути для себе.

Завершено навчання за Дистанційним курсом “Сайт як педагогічний органайзер вчителя”, створений для педагогів, які прагнуть використовувати хмаро орієнтовані технології у навчанні. Автор курсу Артем Герман, педагог, завідувач сектору проектування навчально-виховного процесу ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України.

Завдання ІІ тижня навчання: розрорбити макет навчального сайту, сформувати комплекс навчальних матеріалів для учнів з предмету, наповнити та опублікувати власний навчальний сайт. І ось що вийшло. Це навчання і досвід

Мій FlippedClassroom з теми "Елементи комбінаторики"з алгебри та початків аналізу 11 класу математичного профіля - це моя проба використання інструмента Google сайти для організації перевернутого навчання. Створено за допомогою оновлених Google Сайтів. Просто, швидко і красиво! (на мій погляд).

Переглядів: 939 | Додав: umni4ka | Теги: Навчання, сайт, Курси | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]